ČELADNÁ

To pravé místo pro život.

Malebná ves v samém srdci Beskyd se v posledních letech po právu stala jednou z nejatraktivnějších lokalit v Česku. Bydlení v přírodě, s výhledy rámovanými horskými masivy, a v místě s bohatou lázeňskou historií - to jsou jen některé z mnoha důvodů, proč tuto obec s oblibou vyhledávají milovníci aktivního odpočinku, zdravého životního stylu i romantiky; jednotlivci, rodiny s dětmi i senioři.

Čeladná prošla v posledních letech rozsáhlým a zároveň kultivovaným rozvojem, který maximálně ctí historii i potenciál lokality. V roce 2000 tak bylo v Čeladné otevřeno největší golfové hřiště v České republice.

Čeladná je vyhledávaným místem nejen pro rekreaci, ale i pro život. Vzniklo nové centrum obce s nadstandardní občanskou vybaveností - na dosah máte obchody, základní a mateřskou školu, zdravotní středisko, nová sportoviště, bazén, restaurace, kavárny, pekárnu, wellness centra, golfová hřiště, dětský areál, sjezdovku, běžecké stopy, cyklostezky… To vše uprostřed čisté přírody, jejíž panoramata lákají k výletům, a přitom díky vynikající dopravní dostupnosti jen necelou půl hodinu od centra krajské metropole - Ostravy.

Ať již přemýšlíte o novém místě pro život, víkendovém bydlení nebo bezpečné investici finančních prostředků, Čeladná by rozhodně neměla uniknout vaší pozornosti. Ceny nemovitostí si v této lokalitě i navzdory ekonomické recesi posledních let udržely svou hodnotu a zvyšující se atraktivita této destinace spolu s nedostatkem nemovitostí jsou garancí jejich budoucího růstu.


VÍCE O ČELADNÉ