POSTUP KOUPĚ

Financování:

Připravili jsme pro Vás výhodné podmínky financování, které jsou nastavené pro klienty platící v hotovosti nebo formou úvěru stejně. Vzhledem k tomu, že dům je již dokončen a připraven k nastěhování, je možné koupi bytu zrealizovat velmi rychle.


Postup koupě:

Ústní rezervace

Ústní rezervace dává klientovi prostor pro pečlivé posouzení jeho zájmu o konkrétní bytovou jednotku. V okamžiku přijetí ústní rezervace je naším klientským centrem zvolená bytová jednotka rezervována ve prospěch klienta po dobu 5 pracovních dnů. Po uplynutí této lhůty musí klient potvrdit svůj zájem přistoupením k jednání o podpisu budoucí či kupní smlouvy. V opačném případě je jednotka uvolněna zpět do volného prodeje.

Smlouva o smlouvě budoucí

Podpisem této smlouvy klient stvrzuje svůj zájem o koupi bytu. Do 14 dnů od podpisu smlouvy o smlouvě budoucí uhradí klient 20 % kupní ceny jednotky. Tato částka představuje první zálohu splátkového kalendáře. Smlouva o smlouvě budoucí kupní smlouvě je určena klientům financující nákup prostřednictvím hypotečního úvěru a dává mu tedy dostatečný prostor pro vyřízení všech formalit s bankou.

Kupní smlouva

Touto smlouvou se stává klient majitelem vybrané bytové jednotky. V případě platby z vlastních zdrojů se je to jediná smlouva, kterou musí klient uzavírat. Jelikož je dům již plně dokončen a je možné okamžité nastěhování, není potřeba již překlenovat období stavba. Smlouva o smlouvě budoucí je tedy určena pouze klientům čerpající hypoteční úvěr..


Nabídka hypotečního úvěru:

Ve spolupráci s Českou spořitelnou, a.s. jsme pro naše klienty připravili výhodné podmínky získání hypotečního úvěru. Česká spořitelna našim klientům nabízí tyto výhody:

  • zpracování úvěru a vedení úvěrového účtu zdarma
  • odhad nemovitosti zdarma
  • úrokovou sazbu od 1,99 % s fixací na 5 let
  • možnost získání PRÉMIE ve výši 4 % z vyčerpané výše hypotéky
  • služba mimořádné splátky hypotéky zdarma
Schůzku s hypotečním poradcem je možné zorganizovat přímo v Čeladné.

Projekt financuje:

banka