SLUŽBY PRO BYDLENÍ

Ať už uvažujete o Čeladné jako o víkendovém zázemí či o domovské adrese, chceme, abyste se zde cítili maximálně spokojení, a to i díky zázemí a široké nabídce služeb pro kvalitní život. Samozřejmě tedy nechybí obchody, restaurace, vzdělávací instituce ani zdravotnická zařízení.

Pokud chcete v Čeladné žít s rodinou, jistě vás potěší kvalitní zázemí pro předškolní i školní děti. Dvě mateřské školky, zrekonstruovaná základní škola i plánovaná mezinárodní škola s výukou v angličtině. Samozřejmostí je široká paleta služeb i zboží: nechybí obchod s denním tiskem, pošta, kadeřnictví, elektro, textil, obuv, potřeby pro domácí mazlíčky, papírnictví, knihkupectví či bytové doplňky, pekárna, k dispozici je i supermarket. Najdeme zde také ordinaci praktického lékaře, pediatra i zubního lékaře.

Řadu služeb jsme pro vás připravili i přímo v domě, přičemž jsme měli maximálně na paměti praktické stránky běžného života. Díky tomu vám rádi zajistíme úklid bytu, praní a žehlení prádla, donáškovou službu... Z technického zázemí pro vás zajistíme kvalitní připojení k internetu nebo třeba kabelovou televizi. Hodinový manžel pro vás spolehlivě obstará drobné práce v bytě, jako je zapojení pračky, pověšení obrazu a podobně. Všechny služby lze objednat u našich recepčních telefonicky, mailem nebo osobně na recepci, která se nachází u vjezdu do Resortu Farské Lúky (cca 300 metrů od Park Residence). Jsme Vám k dispozici každý pracovní den.

A pokud o bytu uvažujete jako o výhodné investici, rádi vám najdeme spolehlivé nájemce a zajistíme i vše další s pronájmem spojené, aby bylo možné potenciál vaší investice plně využít. Užijte si Čeladnou naplno!

Kontakt

Mobil:
Web:
Email:
+420 724 718 635
www.farskeluky.cz
info@bytyceladna.cz